قوانین و مقررات

1 . خدمات و محتویات سایت گالری نیم وال، صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری کاربران عرضه شده است. هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات، پیگرد قانونی خواهد داشت. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش، تولید مجدد و یا ایجاد ترافیک در سایت خوداستفاده نماید. استفاده از محتویات برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد، با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.

2 . کاربر موظف است اطلاعات شخصی واقعی و صحیح خود را در سایت وارد نماید. سایت گالری نیم وال مسئولیتی در قبال هرگونه مشکل احتمالی که در اثر ارائه اطلاعات غلط از طرف کاربر به این سایت، ایجاد شده است، ندارد.

3 . به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکانپذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق باهویت واقعی عضو برعهده خود افراد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص مغایرت های احتمالی ندارد.

4. کلمه عبور هر کاربر، محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن به عهده خود او می باشد.

5 . رسیدهای کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می شود، دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید یا کد دریافتی مراقبت نماید وچنانچه به هر دلیلی رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، گالری چرو در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

6 . سیستم پرداخت ما از طریق درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور انجام می شود، بنابراین گالری نیم وال مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود.

7 .چنانچه مشتری در مهلت تعیین شده در سایت از کوپن خود استفاده ننماید، گالری نیم وال مسئولیتی در قبال از بین رفتن فرصت مشتری ندارد و وجه کوپن مستردنخواهد شد.

8 . طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری های عزیز تا 7 روز میتوانند کالا را به هر دلیلی عودت بدهند و هزینه کالا ( به جز هزینه پست ) به حساب مشتری واریز خواهد شد لازم به ذکر است هزینه پست به عهده مشتری است